МЕНЮ

Шугаринг – солодка депіляція!

Суміш для цукрової епіляції використовувалася ще за часів Клеопатри – все геніальне просто.

І в наш час все більше чоловіків і жінок віддають перевагу цьому «солодкому» методу епіляції.

Олена, 18 років. Як відбувається процедура, якої довжини повинно бути волосся для шугарінга?

Фігура Естетика. Цукрова кулька у теплому вигляді розігрівається в руках, коли вона отримає температуру тіла рівномірно розподіляється по шкірі проти лінії росту волосся, п потім по лінії росту зривається разом з наявним волоссям.  Цей нюанс робить шуга ринг максимально ефективним , при чому ніяких проблем з «вростанням» волосинок немає. Дана процедура підходить для всіх типів шкіри, а її гладкість після процедури Вас просто здивує. Оптимальна для процедури довжина волосся 5 мм, але цукор видаляє волоски вже від 2 мм.

Світлана 27 років. Що краще цукрова чи воскова епіляція, і які протипоказання до процедури шугаринг?

Фігура Естетика. У цих процедур багато схожого, але якому методу надати перевагу краще проконсультуватися  у косметолога, все залежить від товщини і кількості волосся. Шугаринг можна проводити клієнтам з вираженою капілярною сіткою та варикозним розширенням вен, а при цукровому діабеті рекомендують тільки воскову депіляцію. Протипоказання до процедури шугарінг: цукровий діабет, вагітність, період годування груддю, наявність на шкірі подразнень, ран виразок, запалень,  бородавки і родимки в зоні депіляції.

Оксана 35 років. Чи бувають алергічні прояви після процедури шугаринг?

Фігура Естетика.  Цукрова паста схожа на карамель різної густини, приготовлена з натуральних компонентів: цукор

( буряковій або тростинний ), вода та лимонній сік, в ній відсутні будь-які барвники та ароматизатори. Тому шугаринг підходить для будь-якої шкіри, навіть самої чутливої та схильної до алергії.

Ірина, 32 роки. На яких ділянках можна проводити шуга ринг, і наскільки це болюча процедура?

Фігура Естетика. Шугаринг можна проводити на любій ділянці: на обличчі, пахвах ,ногах руках, животі,  сідницях, спині, області бікіні. Болючість процедури визначається  ступенем чутливості Вашої шкіри, але так як волосся видаляються по лінії росту волосся – вона менш болюча порівняно  з восковою епіляцією.

Марина, 21 рік.  Як підготуватися до процедури шугаринг.

Фігура Естетика.  За день до проведення процедури необхідно зробити пілінг, будь-якими засобами в домашніх умовах. Для цього підійде звичайний скраб чи жорстка мочалка, для області бікіні – скраб на цукровій основі, а для рук і ніг – краще сольові скраби. Не варто голити або видаляти волосся перед процедурою за 5-10 днів, залежно від індивідуальної ефективності росту волосся.

Ольга, 42 роки. Чи буває роздратування після шугаринга і які рекомендації після процедури.

Фігура Естетика.   Подразнення після шугаринга буває дуже рідко. Якщо дуже чутлива шкіра, то за 2-3 години воно проходить, тоді можна кілька разів на день обробити шкіру  зволожуючим кремом. Цукор здатен зупинити ріст патогенної мікрофлори, в наслідок чого проведення процедури зводить до мінімуму виникнення запальних процесів. Цукрова паста проникає глибоко в пори, відмінно живить і зволожує шкіру.Після шугаринга рекомендується на протязі 24 годин відмовитися від відвідування басейнів, саун та соляріїв, через два дні провести пілінг зони епіляції (скрабом або жорсткою мочалкою )

Софія, 19 років. Який інтервал між процедурами, і чи вростає волосся після процедури?

Фігура Естетика.  Цукрова епіляція збільшує строки між проведенням процедур до 3-5 тижнів, залежно від індивідуальної інтенсивності росту волосся, тому що усуває волосся повністю, не залишаючи врослого волосся та інших запальних реакцій. Паста проникає глибоко, захоплюючи волосся та його цибулину, а видалення по напрямку росту не дає можливості зламати волосок, при цьому видаляються також вросле волосся, а косметолог має можливість обробити одні і ті ж ділянки декілька разів, без будь-яких не приємних відчуттів для клієнта.  Паста прилипає до волосся,  а не до тіла. Після процедури волосся стоншується , і надалі взагалі зводиться до «пушка» і росте значно рідше.

Услуги центра

Время работы

Понедельник - Пятница
10:00 - 20:00
Суббота - Воскресенье
10:00 -17:00

Адрес

Винница ул. Пирогова, 93
тел. (0432) 55-47-50
моб. (097) 125-90-64
моб. (093) 947-41-28
       
Бесплатная консультация

ПОЗВОНИТЬ
Закрыть

+38 (097) 125-90-64 +38 (093) 947-41-28

Время работы:
Пн - Пт: 10:00 - 20:00
Сб - Вс: 10:00 -17:00