МЕНЮ

Ультразвукові косметологічні процедури.

 Зима та низка свят, на жаль, залишили не тільки приємні спогади, а й зайві кілограми та нові проблеми шкіри. В зв’язку з цим процедури на ультразвуковому апараті німецької фірми WEYERGANS SONO STYLER зайняли у передвесняний період перше місце серед всього розмаїття косметологічних процедур Центру «Фігура-Естетика». Але про використання ультразвуку в косметології знають далеко не всі, хоч він може творити дива: повертати молодість, стрункість і впевненість в собі.

Це унікальне обладнання для швидкого та безболісного усунення естетичних проблем шкіри і корекції фігури гарантує вражаючу ефективність. Воно повністю відповідає всім високим німецьким стандартам якості медичного обладнання. Ефективність процедури багатократно підсилюється за рахунок одночасного введення спеціально розроблених в єдиній концепції фірми WEYERGANS концентратів, що вирішують широкий спектр проблем на клітковому рівні, нормалізуючи стан шкіри.

Ультразвук – це звукові хвилі, частота яких перевищує 20000 коливань за хвилину (Гц.), що не сприймається людським слухом. Дана частота дозволяє їм проникати тільки в поверхневий шар шкіри, тим самим виключає ризик виникнення будь-яких ускладнень.
Ультразвук спричиняє на організм механічну, фізико-хімічну та слабку теплову дію.

Механічна дія заклечається в тому, що ультразвукові хвилі викликають стиснення та розтягнення клітин, в результаті підвищуються проникливість кліткових мембран, що призводить до покращення обмінних процесів.

Термічна дія заклечається в локальному підвищенні температури в тканинах на 1-2 градуси, що призводить до прискорення обмінних процесів.

Фізико-хімічна дія зв’язана з перебудовою внутрішніх структур: стимуляція синтезу ферментів та вироблення колагену, еластину, гіалуронової кислоти – «омолоджуючий» ефект.

Фонофорез – це метод, при якому на тканини одночасно діють ультразвуком та активними препаратами. Під дією ультразвуку підвищується проникливість епідерміса, кліткових мембран та стінок судин, препарати з невеликою молекулярною масою проникають глибше, а ультразвук не руйнує їх активні інгредієнти. Одночасно відбувається мікромасаж, прогрів та насичення тканин киснем.

Ультразвукові антицелюлітні процедури з унікальними біопрепаратами на апараті SONO STYLER вразять вас отриманим результатом.

Показання: лікування та профілактика целюліту, «синдрома галіфе», зміцнення з’єднаних тканин, покращення обміну речовин і локальне «спалювання» жиру в будь-якій частині тіла, виведення шлаків, покращення притоку лімфи та стимуляція мікроцеркуляції. В фіброзній стадії целюліту, коли стан тканин вже дуже важкий, тільки включення в комплекс процедур ультразвуку дозволить отримати бажаний результат. Цю процедуру ми проводимо на апараті, який не знижує жирову клітину, а виводить жир через її мембрану і випускає його в між клітковий простір. Даний фізіологічний процес не шкодить організму і являється більш дієвим.
Виражений ефект дає ультразвукова терапія для нормалізації функцій сальних залоз, лікування вугрових висипань, розсмоктування рубців та виведення пігментних плям. Покращує мікроцеркуляцію та лімфодренаж, підтягує опущені зони носо-губного трикутника та підборіддя. За рахунок оновлення колагенових та еластинових волокон вирівнюються зморшки та складки, покращується колір та еластичність шкіри, усувається дегідратація шкіри.

Кількість процедур індивідуальна від 5 до 12, в залежності від проблеми та її вираженості. Реабілітаційного періоду процедура не потребує, безболісна та абсолютно комфортна.

Ультразвукові процедури від Центру «Фігура-Естетика» на апараті фірми WEYERGANS SONO STYLER – це запорука швидкого та ефективного результату!

МИ ЗРОБИМО ВАС ТАКИМИ, ЯКИМИ ВИ ХОЧЕТЕ БУТИ!   

Услуги центра

Время работы

Понедельник - Пятница
10:00 - 20:00
Суббота - Воскресенье
10:00 -17:00

Адрес

Винница ул. Пирогова, 93
тел. (0432) 55-47-50
моб. (097) 125-90-64
моб. (093) 947-41-28
       
Бесплатная консультация

ПОЗВОНИТЬ
Закрыть

+38 (097) 125-90-64 +38 (093) 947-41-28

Время работы:
Пн - Пт: 10:00 - 20:00
Сб - Вс: 10:00 -17:00