МЕНЮ

Зволоження – запорука молодості шкіри.

Стан вашої шкіри це відображення вашої турботи про неї.

Зволоження-щоденна базова процедура , що немає сезонності , а має тільки сезонні відмінності. Але влітку вона особливо актуальна, у зв’язку з інтенсивністю сонця та особливостями  нашого літнього відпочинку, який згубно впливає на стан вашої шкіри.  Достатньо зволожена шкіра здатна досить тривалий час зберігати молодий і здоровий зовнішній вигляд, особливо враховуючи ту обставину, що косметологічні зволожуючі засоби, якими користується наш Центр «Фігура – Естетика», мають властивість уповільнювати процеси старіння.

Зазвичай, щоб попередити зневоднення шкіри, працюють сальні та потові залоз, а вглибині її містяться речовини, які утримують вологу  за допомогою власної  гіалуронової  кислоти. Проте з віком  натуральний зволожуючий властивості зменшуються.  Баланс вологи справа тонка: для хорошого зволоження шкіри обличчя необхідно , щоб випаровування води та її надходження були приблизно рівними. Якщо ж сальні залози недостатньо активні, або в шкірі не вистачає ліпідів, виникає сухість шкіри; ламкий  роговий шар епідермісу не справляється із своєю захисною функцією, і шкіра піддається агресивному впливу навколишнього середовища. Зволоження шкіри обличчя – це саме той «секретний фактор», від якого залежить пружність, еластичність і мікрорельєф вашої шкіри. Незалежно від віку і типу шкіри/навіть жирної/, звоження потрібно розпочинати вже з 20-25 років. Воно має бути регулярним та ефективним з індивідуально підібраними препаратами та вчасною зміною їх відповідно до віку, стану шкіри та сезону.

В нашому Центрі «Фігура – Естетика» індивідуально для кожного клієнта розробляється  професійний курс  або  персональна  процедура реабілітації та догляду  за зневодненою шкірою, також підбирається домашній догляд високоефективними  професійними препаратами, які можна купувати в тестовій або необхідній саме для вас кількості.

Безін’єкційна  біоревіталізація –  введення активних препаратів без застосування ін’єкцій.

Експрес процедура «Миттєвої краси»  пролонгованої  дії що також може проводитись курсом, яка  не потребує реабілітації  та зменшує біологічний вік шкіри на декілька років. 

Ін’єкційна біоревіталізація – це процедура, спрямована на глибоке живлення шкіри за рахунок введення активних речовин мікро-ін’єкціями в глибокі шари шкіри, що створює в шкірі «гідро резерв» з тривалим зволоженням.                                                          

Ультразвукове ведення ампульних препаратів  та концентратів  – безін’єкційна  мезотерапія. Максимально комфортна процедура та швидкий і гарантований результат підтримання «гідро балансу шкіри».

Кількість процедур залежить від вираженості проблеми та інтенсивності програми, періодичність залежить від процедури, тривалість 1 година.

Продовжити молодість шкіри та зволожити її , позбутися не бажаних зморщок це не так вже і просто , але з Центром «Фігура-Естетика» це легко. Своєчасні  салонні процедури  стануть приємним ритуалом краси та задоволення, що продовжить вам молодість та довгі роки.

Услуги центра

Время работы

Понедельник - Пятница
10:00 - 20:00
Суббота - Воскресенье
10:00 -17:00

Адрес

Винница ул. Пирогова, 93
тел. (0432) 55-47-50
моб. (097) 125-90-64
моб. (093) 947-41-28
       
Бесплатная консультация

ПОЗВОНИТЬ
Закрыть

+38 (097) 125-90-64 +38 (093) 947-41-28

Время работы:
Пн - Пт: 10:00 - 20:00
Сб - Вс: 10:00 -17:00