МЕНЮ

Експрес процедури краси від Центру «Фігура – Естетика». Карбокситерапія.

Завжди мати бездоганній вигляд – про це  мріє кожна жінка,  а особливо в умовах «кризи вільного часу»  на передодні Новорічних свят. Але  чарівні перетворення  можливі завдяки останнім новинкам естетичної косметології та надзвичайно широкому  спектру Експрес процедур «миттєвої  краси»,  що постійно оновлюються в Центрі «Фігура – Естетика».

Відтепер   вам залишилось тільки обрати мить коли збудуться мрії!

Наш, не завжди  здоровий, спосіб життя, екологія, незбалансоване харчування , стреси  та вікові зміни «нагороджують»  шкіру безліччю  неприємних проблем, яких так хотілось би позбутись. Остання новинка, що стала « ХІТ – послугою»в лікувальній та естетичній косметології, –  процедура  неінвазивна карбокситерапія СО2, з миттєвим яскраво вираженим ефектом експрес – омолодженням  та лістингом. Це сильний  терапевтичний догляд  з пролонгованим результатом, що являється її безсумнівною перевагою.  Потенціал ціє процедури ї  вже змогли оцінити клієнти  Центру «Фігура – Естетика».

Неінвазивна карбокситерапія – це одна з найефективніших та найбезпечніших процедур в сучасній косметології, без болю, ризику та ускладнень з миттєвим результатом, що базується на лікувальних властивостях  вуглекислого газу-  СО2.

Фактично інноваційна методика покладається на природні фізіологічні процеси з доказовим лікувальним ефектом,  вона не потребує реабілітаційного періоду і за 70 – літню медичну  історію немала ніяких негативних наслідків.

Що робить її «БАНКЕТНОЮ ПРОЦЕДУРОЮ» або «ПРОЦЕДУРОЮ ОБІДНЬОЇ ПЕРЕРВИ»!!!

СО2 – має  дуже велику проникаючу властивість, і в першу чергу, бореться з «кисневим голодуванням» тканин, відновлює їх дихання і життєво важливі функції. Саме зниження рівню кисню /у більшості воно прогресує з 30-40 років/  і являється одною з причин втрати пружності та еластичності шкіри, а також появи на ній різного роду дефектів /вугрів, почервонінь, морщин і т.п./, в цілому ж дія йде  одразу  і в декількох направленнях одночасно і має максимально комплексний вплив.

Процедура полягає в нанесенні препаратів з СО2, який стрімко проникає в клітини шкіри і вмикає захисну реакцію шкіри, що оновлюється зсередини. Це самодостатня процедура, або проводиться в комплексі з іншими процедурами для підсилення та пролонгування їх дії.

Перелічити все на що впливає СО2 позитивним чином просто не можливо, результат  перевершує очікування – це універсальна процедура!!!                                                                                                                     

 Ефект –  фото- і хроностаріння – експрес – омолодження, глибокі та поверхневі зморшки, круги і мішки під очима, усунення набряків, експрес – лістинг/не хірургічна підтяжка обличчя/, поліпшення м’язового каркасу, подвійне підборіддя, шия і декольте, підвищення тонусу та еластичності,  глибоке зволоження, вирішення проблем жирної шкіри, звуження пор, акне і постакне, псоріаз, екзема, дерматит, гіперпігментація, мінімалізація рубцевої тканини, лікування куперозу та судинних змін. Реабілітація після агресивних процедур, пролонгує дію Ботокса і Диспорта в 2 рази, підвищує ефективність мезотерапії та біоревіталізації в рази,  підсилює дію пілінгів.

Ефект після курсу зберігається від 6 місяців до 1 року, якщо дотримуватись рекомендацій спеціаліста.

Карбокситерапія не має вікових обмежень,  для будь якого типу  та  будь якому стану шкіри, гіпоалергенна не дає ускладнень, не має відстрочених негативних наслідків, не має сезонної спрямованості  та синдрому «залежності», практично не має проти показів.

Тривалість процедури 40-50 хв. Рекомендований курс – 4-5 процедур, 1 раз в неділю/пролонгований результат 10-20 днів/, кількість процедур та інтервал  для кожного індивідуальний все залежить від стану шкіри.

Карбокситерапія «стирає» з шкіри пам'ять про прожиті роки та стреси, що вона отримала і повертає їй молодість!!! Тепер втілити бажання клієнта отримати «все і одразу» стало цілком можливим, без болю, зусиль і дискомфорту.

Карбокситерапія це втілення мрії «ТУТ І ЗАРАЗ»!!!

А також…        

Центр «Фігура-Естетика» по праву займає лідируюче місце в сфері косметології обличчя та тіла/корекція фігури та антицелюлітні програми/Ми  здивуємо  вас як широким спектром, так і вражаючим результатом процедур.

Повний спектр нігтьового сервісу/класичний та апаратний/, нарощування нігтів, гель лак, корекція та фарбування брів та вій.                                                                                                                         З максимальною стерилізацією на всіх етапах. Подологія – лікування нігтів  та шкіри стопи ( консультація лікаря дерматолога)

Татуаж – перманентний макіяж.   Подарує вам впевненість, зробить ваш образ більш виразним і збереже вам час, це ваш бездоганний макіяж 24 години на добу за будь яких обставин. Можливість приховати та відкоректувати естетичні недоліки та змінити форму,колір та «об’єм» за власним бажанням.

Ми зробимо тебе такою якою ти хочеш бути!                                                                                   

ПОДАРУЙ НАЙКРАЩИЙ ПОДАРУНОК – КРАСУ!!!

Услуги центра

Время работы

Понедельник - Пятница
10:00 - 20:00
Суббота - Воскресенье
10:00 -17:00

Адрес

Винница ул. Пирогова, 93
тел. (0432) 55-47-50
моб. (097) 125-90-64
моб. (093) 947-41-28
       
Бесплатная консультация

ПОЗВОНИТЬ
Закрыть

+38 (097) 125-90-64 +38 (093) 947-41-28

Время работы:
Пн - Пт: 10:00 - 20:00
Сб - Вс: 10:00 -17:00