МЕНЮ

ЕКСПРЕС- ПРОЦЕДУРИ – миттєвий гарантований результат.

Центр «Фігура – Естетика» із впевненістю  стверджує – це можливо!

Один візит і Ви виглядатимете « на всі сто»

Лікар косметолог створить для Вас індивідуальну процедуру, яка гарантує вражаючий миттєвий ефект. Шкіра щодня змінюється відповідно до віку, сезону, екології. Та арсенал сучасної естетичної медицина має багато різних варіантів експрес – процедур, які являються втіленням творчості, професіоналізму для косметолога, та бездоганним результатом в бажаний термін для клієнта.

Не зважаючи на короткий термін (30 – 40 хвилин),процедура включає в себе всі етапи догляду:очищення, спеціалізований догляд, відповідно до проблем, зволоження і захист, в результаті чого досягається видимий ефект.  Для досягнення швидкого результату використовуються спеціальні препарати, розроблені для проведення експрес – методик. Вони відрізняються особливо підібраними активними компонентами, що дають миттєвій ефект. За рахунок універсальності та ефективності препаратів, за короткий час можна провести повноцінну результативну процедуру з пролонгованим ефектом. Ці процедури можуть проводитися як одноразово, так і курсом.

Експрес процедури поділяються на два види.

Одноразові – 1  процедура («процедура на вихід»), актуальна перед діловою зустріччю, бенкетом, святом. Її завдання – свіжість шкіри, зменшення набряків. Загальний тонус, швидке заспокоєння почервоніння або лущення, зволоження шкіри – ваш експрес порятунок. 

Підтримуючі – 1 процедура або короткий курс  5-20 днів, направлений на вирішення конкретних проблем (зморшки, себорея, пігментація, купероз, гіперкератоз, обезводнення шкіри та інше )

Для передбачливих клієнтів з жорстким графіком, що завчасно подбали або мали можливість спланувати підготовку до відповідальної дати або свята.

Найактуальніші експрес – процедури.

Шкіра з близько розташованими судинами – антикуперозні процедури для зменшення почервоніння, програми для чутливої шкіри. Сухість шкіри ( з можливим лущенням) – зволоження, маски з гіалуроновою кислотою, процедури «Глобальне живлення» та «Глобальне зволоження». Жирна шкіра, поро звужуючі, підсушуючи,  матуючі процедури.

При появі ознак старіння – процедури з ліфтинговим ефектом, альгінатні та колагенові маски.

Безін'єкційна біоревіталізація – методика введення в шкіру активних препаратів низькомолекулярної гіалуронової  кислоти без застосування ін'єкцій для миттєвого лістинг-ефекту, омолодження та зменшення мілких та глибоких зморшок.

Ензимні пілінги ( працюють на основі спеціальних ферментів – ензимів , надзвичайно ефективні, можна проводити протягом всього року, мають ніжну м`яку  дію, актуальні навіть для клієнтів зі смуглою шкірою, тоді як хімічний пілінг їм протипоказаний. Застосовуються також як регулярна процедура.

Безін'єкційна мезотерапія  – ультразвукове введення надзвичайно активних концентратів та ампульних препаратів для вирішення широкого спектру проблем.

Поверхеві  пілінги, контурна пластика,  Диспорт ( Ботокс), апаратні та мануальні лімфодренажні масажі, ін'єкційна мезотерапія.

Але не варто сприймати експрес процедуру як альтернативу стандартному салонному догляду. Ці процедури направленні на миттєвий результат, а краса шкіри – це постійна турбота про неї.

Крім того в центрі «Фігура – Естетика» ви можете зробити класичний, кислотний апаратний  педикюр;  класичний, апаратний  та гарячий манікюр; парафінотерапію, нарощування нігтів, покриття гель-лаком.  Ваш образ не буде довершений без ідеального манікюру, а ваша хода стане легкою після бездоганного педикюру.

Час та краса швидкоплинні, та з Центром «Фігура – Естетика» ви досягнете гармонії, встигнете за часом, та збережете свою красу.  

Услуги центра

Время работы

Понедельник - Пятница
10:00 - 20:00
Суббота - Воскресенье
10:00 -17:00

Адрес

Винница ул. Пирогова, 93
тел. (0432) 55-47-50
моб. (097) 125-90-64
моб. (093) 947-41-28
       
Бесплатная консультация

ПОЗВОНИТЬ
Закрыть

+38 (097) 125-90-64 +38 (093) 947-41-28

Время работы:
Пн - Пт: 10:00 - 20:00
Сб - Вс: 10:00 -17:00