МЕНЮ

Дозвольте собі більше та отримайте найкраще!

З приходом весни змінюється не тільки наш одяг а і направленість та кількість косметологічних процедур, послуг нігтьового сервісу, препарати по догляду, ще більш актуальним стає перманентній макіяж.

 Центр «Фігура – Естетика», як  завжди, у відповідності до сезону оновлює та розширює спектр процедур та професійних препаратів, дарує знижки на найактуальніші сезонні процедури.

Обличчя                                                                                     

Обличчя – це дзеркало яке відображає не макіяж, а твою турботу про нього. Якщо вчасно та правильно дбати про нього воно збереже свою молодість та красу. Ми пропонуємо надзвичайно широкий спектр процедур по обличчю – лікувальні, спеціальні, експрес- процедури, вікові процедури естетичного догляду, з урахуванням індивідуальних  особливостей шкіри.

А все починається з чистки… Це обов’язкова і незамінна процедура для тих, кому важливо як вони виглядають сьогодні, і дбають про те як вони будуть виглядати в майбутньому. Вона не має протипоказань та вікових обмежень і актуальна завжди; є базою для інших процедур та підвищує їх ефективність.

АКЦІЯ – 10 % ЧИСТКА!

Мезотерапія – це швидко та ефективно!

Мезотерапія обличчя та тіла. Сучасний ритм життя диктує свої правила: результат повинен бути швидким та помітним « тут і зараз». Це іньекційний  метод введення  препаратів нового покоління з урахуванням останніх інновацій та високих стандартів якості. Це лікування багатьох проблем шкіри локально та у всіх випадках результативно.

АКЦІЯ – 10 % КУРС

Ми перетворюємо бажане в реальність.

Тіло. Фігура надзвичайно «чутлива» і все зайве, що ми собі дозволяємо, миттєво відображається на її формах, а вік з часом додає небажані кілограми, об’єм та целюліт. Щоб повернути попередні форми та побороти целлюліт, потрібно докладати титанічних зусиль, та, на жаль, результат не завжди нас задовольняє. Центр «Фігура – Естетика» є лідером у цій сфері, завдяки надзвичайно ефективним апаратам, комплексним  програмам та широкій гамі спеціально розроблених препаратів німецької фірми WEYERGANS. Ми створюємо для кожного індивідуальну програму, що корегується відповідно до змін під час курсу та вашого бажання із врахуванням домашнього догляду, що прискорює та пролонгує результат.

АКЦІЯ – 10 % 10 ПРОЦЕДУР, -5 % – 5 ПРОЦЕДУР.

Дозвольте волоссю рости там, де ви вважаєте за потрібне.

Воскова епіляція. Більшість жінок та чоловіків епіляцію пов`язують з гігієною в повсякденному житті та вважають її обов’язковою процедурою, але з настанням тепла перше місце займає вже її естетичний ефект – шовкова гладенька шкіра без небажаних волосинок. Ми працюємо на 100 % натуральних восках нового покоління, що гарантують бездоганну якість та високий професійний рівень процедури.

АКЦІЯ – 10 %

Нігтьовий сервіс.

Нігтьовий сервіс Центру «Фігура-Естетика» – це повний спектр послуг, що постійно оновлюються, це максимальна стерилізація на всіх етапах і квартування приміщення, можливість придбати професійну косметику та препарати для лікування в необхідній кількості. Манікюр – класичний, апаратній, гель-лак, гелеве нарощування нігтів. Педікюр – класичний, апаратний, комбінований, кислотний. Фарбування та корекція брів та вій. Подологія – консультація подолога та дерматолога, лікування нігтів та шкіри стопи, безопераційна корекція врослого нігтя за допомогою скоб та пластин, видалення мозолів.

АКЦІЯ – 10 %

Татуаж – перманентний макіяж.

Це бездоганний макіяж за будь яких обставин, можливість створити свій новий образ, приховати недоліки та зберегти ваш час. Підходить не тільки, дівчатам,  але і жінкам «елегантного віку». Ваш макіяж завжди бездоганній, тому що він перманентний.

НОВИНКА! Піксельна техніка  «Омбре» – легке напилення та тіньовий ефект.

АКЦІЯ – 10 % НА ДРУГУ ПРОЦЕДУРУ.

Услуги центра

Время работы

Понедельник - Пятница
10:00 - 20:00
Суббота - Воскресенье
10:00 -17:00

Адрес

Винница ул. Пирогова, 93
тел. (0432) 55-47-50
моб. (097) 125-90-64
моб. (093) 947-41-28
       
Бесплатная консультация

ПОЗВОНИТЬ
Закрыть

+38 (097) 125-90-64 +38 (093) 947-41-28

Время работы:
Пн - Пт: 10:00 - 20:00
Сб - Вс: 10:00 -17:00