МЕНЮ

Вологе бандажне обгортання

Не зважаючи на пору року, вік та стать, всім однаково хочеться бути молодими та красивими!Комплекснні програми стрункості від Центру «Фігура – Естетика» – це широкий вибір апаратних методик + мезотерапія та якість препаратів,що створюють впевненість в результаті і підбір індивідуальних рішень для кожного.

Відтепер в ці програми входить і нова процедура «вологе бандажне обгортання»!
Вологе бандажне обгортання – це красива фігура та ідеальна шкіра за короткі строки. Ця процедура ідеально підходить для тих, хто не готовий втрачати роки в безрезультатній боротьбі із зайвою вагою та целюлітом і хочеш швидко отримати бажаний результат(і, як бонус, піднесений настрій, легкість у всьому тілі та контроль над апетитом). Їй однаково надають перевагу як жінки, так і чоловіки, оцінивши широкий спектр дії – як косметологічний, так і оздоровчий.

  Вологе бандажне обгортання – це детокс та очищення; омолодження, досягнуте регуляцією обмінних процесів(пришвидшення на 30-35%) та мікроцеркуляції крові і мікротоку; лікування целюліту; втрата зайвої ваги та зменшення об’ємів тіла; лістинг шкіри і збільшення її пружності; усунення набряків(лімфо дренаж); легкість, гнучкість та пластичність всього тіла; ефективний догляд та висока результативність корекції фігури.

Всі компоненти, що входять до складу препаратів, отримані шляхом холодного віджиму з лікарських рослин, вирощених в екологічно чистих зонах. Їх цілющі властивості об’єднанні в цілеспрямовані формули різної направленості для догляду за особливими ділянками шкіри, що дає загальний вражаючий результат.

Перший шар препаратів захищає зони вираженого варикозу, або судинної сітки, якщо це необхідно. Завдяки активним препаратам, що наносяться на тіло та якими просочуються бандажі для обгортання, відбувається перепад температури (до 1.5С) верхніх шарів шкіри, завдяки чому прискорюються метаболізм, покращується кровоток, спалюється зайвий жир… Паралельно з цим бандажі вбирають в себе продукти життєдіяльності організму, що виділяються крізь відкриті пори шкіри і глибоко очищують його. Крім того, для багаторазового підсилення лі політичного та лімфо дренажного ефекту ми маємо можливість одночасно застосовувати апарат «SLIDE STYLER» фірми  «WEYERGANS». На завершення наноситься препарат, що пролонгує дію до 9 год. Такий багаторівневий підхід значно розширює спектр дії процедури.

В залежності від індивідуальних особистостей, ви маєте можливість обрати процедуру: локально – по зонам, тотально – на все тіло, самостійно, або з апаратом «SLIDE STYLER».

Після процедури забороняється протягом 5 годин приймати душ, ванну та сауну, засмагати або відвідувати солярій.
Загальна тривалість цієї масштабної процедури 1.5 год. , оптимально кількість процедур: 5-8, частота :2 рази на тиждень, підтримуюча терапія: 1-2 рази на місяць.

Обравши «Вологе бандажне обгортання» як самостійну процедуру, або в комплексі з іншими процедурами програм центру «Фігура-Естетика», приваблива струнка фігура, гладенька оксамитова шкіра та надзвичайна легкість у всьому тілі перейдуть з категорії «Мрія» в категорію «Реальність».

Крім того, центр «Фігура-Естетика» це повний спектр для обличчя та тіла і нігтьового сервісу.

Обличчя – чистка, догляд, зволоження, «експрес процедури», контурна пластика ДИСПОРТ-  БОТОКС, мезотерапія та багато-багато іншого.

Воскова епіляція – завжди актуальна, але літом це просто «бестеллер» видалення небажаного волосся і вирішення вашої делікатної проблеми. Широка гамма різних типів восків зробить вашу процедуру максимально комфортною та результативною.

Волосся буде рости там, де ви йому дозволите.

Нігтьовий сервіс – консультація подолога, апаратний та класичний манікюр та педикюр, нарощування нігті, покриття гель-лаком.

 

 Будь-який ідеальний образ не буде довершений, якщо манікюр та педикюр не бездоганні!                        

Услуги центра

Время работы

Понедельник - Пятница
10:00 - 20:00
Суббота - Воскресенье
10:00 -17:00

Адрес

Винница ул. Пирогова, 93
тел. (0432) 55-47-50
моб. (097) 125-90-64
моб. (093) 947-41-28
       
Бесплатная консультация

ПОЗВОНИТЬ
Закрыть

+38 (097) 125-90-64 +38 (093) 947-41-28

Время работы:
Пн - Пт: 10:00 - 20:00
Сб - Вс: 10:00 -17:00