МЕНЮ

Антицилюлітні комплекси. Гарантований результат за розумними цінами.

З настанням весни антицилюлітні комплекси знову стали найактуальнішою процедурою по тілу, адже ми починаємо готуватися до літа та пляжного сезону… Прийшов час «скидати все зайве», що залишилось після зими. Не існує 

двох жінок, в яких процес і зони виникнення целюліту були однакові, також немає і конкретного віку, коли розпочинає з’являтися (апельсинова шкіра) він може виникати як в 25, так і в 40 років, але зараз целюліт значно помолодшав і дивує нас віком клієнтів. Все це індивідуально, і залежить від багатьох факторів: особливостей конструкції, гормонального фону, порушення ліпідного обміну та багато іншого.

Центр "Фігура – Естетика" знає, як боротися з целюлітом.

 Центр "Фігура – Естетика" – це є центр антицелюлітних технологій і клініка сучасної косметології обличчя та тіла з  кабінетом подологіїї та повним спектром нігтьового сервісу. Використовуючи унікальні по своїй ефективності апарати німецького інституту тіла «Weyergans» і працюючи за сучасними комплексними програмами  «Weyergans», ми досягли вражаючих результатів в лікуванні цілюліту. Тому нашими актуальнішими пропозиціями весни по тілу є комплекс «Диференційованого лікування цилюліту», програма «плаский живіт» та «стоп-цилюліт», що складаються з позачергової роботи 4-ох апаратів фірми «Weyergans», обгортання (антицилюлітне обгортання, розроблене та запатентоване саме Рудольфом Веєргансом – Світовий патент № 197 43 00 64) та ін’єкційної чи безін'єкційної мезотерапії.

Ін'єкційна чи безін'єкційна мезотерапія – стимулює циркуляцію лімфу, активізує розчеплення жиру, забезпечує лістинг шкіри, поновлює пружність з’єднувальних тканин, посилює постачання клітин киснем, виводить токсини та шлаки, стимулює вироблення колагену та еластину, що гарантує  бездоганний результат!

«Ні» розтяжкам та обвислій шкірі! Після лікування апаратними методиками розтяжки значно зменшуються, покращення залежить від терміну їх виникнення. Це поступове фізіологічне схуднення, що дає можливість шкірі відновитися, підтягнутися та стати гладенькою.

Лікарі центру "Фігура – Естетика" розробляють індивідуальні комплекси для кожного клієнта, які користуються в разі необхідності в процесі курсу лікування, а також програму підтримуючої терапії і профілактики появи цилюліту в майбутньому. Консультація безкоштовна.

Комплексність індивідуальність і технології, це перевага наших антицелюлітних методик і найкоротший шлях до омріяного результату.

Процедури.

SPM АПАРАТ. Принцип дії – контрольований перепад дії вакууму та тиску на ураженні целюлітом ділянки та жирові відкладення. Спеціальні програми базуються на перепадах тиску в вакуумних насадках. Його ефективність полягає в глибинній дії на шкірі: 1 SPM – масаж рівнозначний по ефективності п’ятьом мануальним. Після 1-но годинної процедури ви матимете відчуття, як після тривалих виснажливих тренувань в спортивному залі, не докладаючи зусиль при цьому.

Результат, який відчуєте ви і помітять оточуючі!

SLIDE STYLER. Хвильовий лімфодренажний масаж(дозволений навіть вагітним) – обов’язкова процедура для антицелюлітного лікування.  Вона забезпечує видалення жирових, водних та шлакових відкладень, відновлення току лімфи. Це не тільки естетична, а і оздоровча процедура.

Ви досягаєте результату не докладаючи зусиль.

SONO STYLER. Апарат подвійної дії – ультразвукова терапія + безін'єкційна мезотерапія. Це спеціальні програми широкого спектру дії, що дають на клітинному рівні, в комплексі з унікальними біопрепаратами, які вводяться за допомогою ультразвуку(неін'єкційно) в глибинні шари шкіри. Цей метод лікує навіть фіброзний целюліт.

Швидке та безболісне усунення естетичних проблем.

IONO CARE. Активний кисень (запатентована новітня технологія «WEYERGANS High-Care AG»). Активізує обмін речовин, прискорює спалення жирів, підвищує працездатність, 25-хвилинна процедура замінить вам півторагодинну пробіжку.

Відповідаючи, ви повернете собі красу та здоров’я.

ОБГОРТАННЯ. Входить в комплекс процедур чи являється самостійною процедурою. Це найпоширеніший метод у світі, результат якого видимий одразу, а його ефективність напряму залежить від препаратів, що входять в процедуру. Термо та вологе обгортання – це як професійна антицелюлітна, так і СПА процедура, що дає надзвичайний оздоровчий результат, який вразить навіть найвибагливішого клієнта.

Це найбільш комфортна процедура, що має максимальний естетичний, оздоровчий та релаксуючий результат!

МЕЗОТЕРАПІЯ. Ін'єкційна максимально інтенсивна процедура для схуднення та лікування целюліту, за рахунок локального введення правельно підібраних препаратів, що дають та довготривалий результат.

Вражає максимальною ефективністю та локальною дією.

Препарати. Спеціально розроблені для антицилюлітних методик, висока якість гарантує швидкий результат і довготривалу дію, підходить для всіх типів шкіри, враховуючи вікові категорії.

ДІЄТОЛОГ. Консультація дає можливість пришвидшити бажаний результат та підтримати його в майбутньому.

ЦІНА ТА ПЕРЕЛІК ПРОЦЕДУР. Залежить від віку клієнта, стадії цилюліту, супутніх захворювань  із строку для отримання бажаного результату. Вони обговорюються на першій консультації. Кількість 5-10 процедур, інтервал від 1-го дня до 1-го тижня.

З  таким арсеналом методик та надзвичайно ефективних препаратів у нас є можливість створювати не тільки індивідуальні  комплекси для кожного, але і для різних зон тіла!

5 ПЕРЕВАГ АНТИЦИЛЮЛІТНИХ КОМПЛЕКСІВ ЦЕНТРУ "ФІГУРА-ЕСТЕТИКА":

Зручність. Ви відпочиваєте – апарати працюють, без виснажливих тренувань і в короткі строки(3-4 тижні).

Результат. Наші процедури не тільки абсолютно безпечні, але й корисні для здоров’я.

Процедури. Аргументована корекція фігури та естетичних недоліків, що базується на всесвітньовідомих методиках німецького інституту тіла Веєрганс. Та роботі кваліфікованих лікарів з багаторічним досвідом в естетичній косметології  – найкоротший шлях для вашого ідеалу!

Ціна. Ціна не стане для вас неприємною несподіванкою! Ви маєте можливість зафіксувати ціни(купити абонемент), при цьому у вас буде можливість вносити зміни в комплекс за вашим бажанням та рекомендаціями лікаря, відповідно до динаміки результатів. Додаткові знижки: 5 процедур – 5%, 10 процедур – 10%.

Час. Попередній запис на курс є можливістю внесення коректив, від особистого графіку це бажаний результат в зручний час, корекція вашої фігури в ритмі вашого життя.

Наші комплекси допоможуть усунути зайве та змоделювати ідеальну фігуру. «Стратегічно важливі місця» будуть виглядати бездоганно, а ідеальні пропорції вашого тіла стрімко наблизяться до омріяного стандарту 90-60-90! Отримайте вражаючий результат, який не заставить вас чекати.          

Услуги центра

Время работы

Понедельник - Пятница
10:00 - 20:00
Суббота - Воскресенье
10:00 -17:00

Адрес

Винница ул. Пирогова, 93
тел. (0432) 55-47-50
моб. (097) 125-90-64
моб. (093) 947-41-28
       
Бесплатная консультация

ПОЗВОНИТЬ
Закрыть

+38 (097) 125-90-64 +38 (093) 947-41-28

Время работы:
Пн - Пт: 10:00 - 20:00
Сб - Вс: 10:00 -17:00